Мессі відзначився дублем та результативною передачею, а Інтер Маямі розгромив Нешвілл (+ВІДЕО)

Неділя, 21 квітня 2024, 10:22
239
0
0

Ліонель Мессі знову відзначився у складі Інтер Маямі, привівши свою команду до переконливої перемоги над Нешвіллом з рахунком 3:1.

Аргентинський майстер продовжив свою вражаючу бомбардирську серію в MLS, відзначившись двічі на 11-й та 81-й хвилинах. Він також віддав асист на перший гол Серхіо Бускетса в MLS на 41-й хвилині, показавши майстер-клас для команди з Саут-Біч.

Інтер Маямі продемонстрував неабияку стійкість після пропущеного на 3-й хвилині швидкого голу. Однак Мессі став лідером команди, а Луїс Суарес і Бускетс також відіграли вирішальну роль у перемозі у матчі-відповіді.

Мессі очолює список бомбардирів MLS з приголомшливими сімома голами в цьому сезоні, міцно закріпивши за собою статус претендента на нагороду "Золота бутса".

Український центральний захисник Сергій Кривцов не брав участі у цьому матчі. Він не потрапляє у заявку Інтера з 23 березня – загалом пропустив уже шість поєдинків.

Наступної суботи, 27 квітня, Інтер Маямі сподівається продовжити свою переможну серію, коли зустрінеться з Нью-Інгленд Революшн. Мессі та його партнери по команді будуть сповнені рішучості здобути ще три очки та зміцнити свої позиції у Східній конференції.

Мудрик не допоміг: Челсі програв Ман Сіті у півфіналі Кубка Англії (+ВІДЕО)

Жирона з голом Довбика розгромила Кадіс та гарантувала собі місце в єврокубках (+ВІДЕО)