Неділя, 21 квітня 2024, 09:19
298
0
0

Мюллер оформив дубль, а Баварія здобула вражаючу перемогу з рахунком 5:1 над Уніон Берлін. Ця перемога стала для мюнхенців сьомою поспіль у десяти зустрічах проти берлінців. Своєю чергою, Уніон залишається лише за три очки від зони плей-оф за право збереження місця в Бундеслізі.

Після того, як в середині тижня Ліга чемпіонів допомогла подолати розчарування втратою чемпіонського титулу Бундесліги, Баварія знову опинилася в ролі фаворита проти проблемного Уніона. І вже на 29-й хвилині мюнхенці по праву повели в рахунку. Леон Горецка відкрив рахунок, скориставшись ідеальною передачею Матіса Теля.

Наприкінці першого тайму Гаррі Кейн розкішним ударом з-за меж штрафного майданчика подвоїв перевагу Баварії (45+1'). Це вже 33-й гол англійця в цьому сезоні.

Після перерви Баварія продовжила демонструвати свою майстерність. Томас Мюллер замкнув передачу Еріка Максіма Шупо-Мотінга на 53-й хвилині.

Матіс Тель до своєї гольової передачі додав гол на 61-й хвилині, а вже за п'ять хвилин Мюллер оформив дубль, головою забивши після подачі Горецки.

У компенсований час Йорбе Вертессен забив гол престижу для господарів, але загалом матч завершився розгромною перемогою Баварії 5:1. Ця поразка стала для Уніона Берлін другою домашньою поразкою поспіль, що тільки посилило їхні побоювання щодо вильоту з Бундесліги.

Бундесліга. 30 тур

Уніон - Баварія 1:5

Голи: Вертессен 90 – Горецка 29, Кейн 45+1, Мюллер 53, 66, Тель 61

Уніон: Реннов - Тріммель (Юранович, 59), Фогт, Діогу Лейте (Кауфманн, 59), Дукі, Гозенс - Тузар, Шафер (Лаїдуні, 59), Ааронсон - Фолланд (Кнохе, 72), Голлербах (Вертессен, 59)

Баварія: Ноєр - Кімміх (Мазрауї, 71), Даєр, Кім Мін Чже (Упамекано, 59), Девіс - Павлович, Горецка (Лаймер, 71) - Тель, Мюллер (Звонарек, 84), Шупо-Мотінг (Сарагоса, 71), Кейн

Мудрик не допоміг: Челсі програв Ман Сіті у півфіналі Кубка Англії (+ВІДЕО)

Жирона з голом Довбика розгромила Кадіс та гарантувала собі місце в єврокубках (+ВІДЕО)