Жирона з голом Довбика розгромила Кадіс та гарантувала собі місце в єврокубках (+ВІДЕО)

Неділя, 21 квітня 2024, 08:29
479
0
0

Жирона забезпечила собі місце в єврокубках вперше в історії, здобувши впевнену перемогу з рахунком 4:1 над Кадісом, який бореться за виживання. Ця поразка відкинула гостей на шість очок від рятівної зони, адже їм не вдається виграти на виїзді вже понад рік.

Попри те, що остання поразка від Атлетіко Мадрид дозволила їм наблизитися в турнірній таблиці, домашня статистика Жирони говорить сама за себе. І вже на дев'ятій хвилині гості відчули це на собі. Ерік Гарсія відкрив рахунок, головою замкнувши подачу Савіо з правого флангу. Цей гол став початком домінування господарів.

Потім удари Янхеля Еррери та Яна Куто не досягли цілі, але незабаром Іван Мартін (22') подвоїв перевагу, отримавши пас від Мігеля Гут'єрреса і пробивши повз ближню стійку. До перерви повна перевага була на боці Жирони, а шанси Кадіса здобути першу перемогу на виїзді з квітня минулого року (20 матчів поспіль) виглядали дедалі примарнішими.

На початку другого тайму гостей трохи активізував вихід на заміну Кріса Рамоса, але всі сумніви щодо переможця зникли за 20 хвилин до кінця гри. Артем Довбик на 71 хвилині розвернувся на вістрі атаки і потужним ударом збільшив свою перевагу в гонитві за звання кращого бомбардира Ла Ліги.

Кадіс відіграв один м'яч зусиллями Гонсало Ескаланте, який добив передачу Роджера Марті, але вже за секунди Порту перехопив довгий пас, обігнав воротаря Конона Ледесми і встановив остаточний рахунок.

Ця перемога не тільки гарантувала Жироні місце в єврокубках (хоча вони, безумовно, цілитимуться на Лігу чемпіонів), але й стала історичною подією для клубу. Кадісу залишається шість матчів, щоб уникнути вильоту з Ла Ліги після чотирьох сезонів у вищому дивізіоні.