Неділя, 28 квітня 2024, 09:22
159
0
0

Атлетіко Мадрид збільшив відрив від Атлетік Більбао до шести очок у боротьбі за останню путівку до Ліги чемпіонів, здобувши перемогу з рахунком 3:1 на своєму полі.

Після трьох поразок від Більбао цього сезону без забитих м'ячів, Атлетіко прагнув змінити ситуацію і вже на 15-й хвилині вийшов вперед. Півзахисник Родріго Де Пауль потужним ударом з-за меж штрафного майданчика пробив воротаря гостей Унаї Сімона, якому не пощастило після рикошету від захисника Атлетіка.

Втім, наприкінці першого тайму Атлетік Більбао відновив рівновагу. Ніко Вільямс непомітно увірвався до штрафного майданчика і влучно замкнув передачу Ґорки Ґурузети, зрівнявши рахунок.

На початку другого тайму господарі поля знову вийшли вперед завдяки гострому пасу Коке, який замкнув Анхель Корреа. Через 20 хвилин Корреа міг збільшити перевагу, але його удар головою парирував Сімон.

Крапку в матчі поставив автогол Сімона за 10 хвилин до кінця гри. Після удару Самуеля Ліно м'яч зачепив голкіпера і опинився в сітці.

Перемога дозволяє Атлетіко Мадрид мати комфортнішу перевагу в 6 очок перед останніми п'ятьма матчами сезону. А Атлетік Більбао вже чотири матчі поспіль не може здобути перемоги в чемпіонаті.