Челсі з Мудриком зумів відігратися у матчі з Астон Віллою (+ВІДЕО)

Неділя, 28 квітня 2024, 08:22
248
0
0

Челсі врятувався від поразки, зігравши внічию 2:2 з Астон Віллою, яка прагне потрапити до Ліги чемпіонів.

Після розгромної поразки 0:5 від Арсенала в середині тижня команда Маурісіо Почеттіно хотіла реабілітуватися, але невдало розпочала матч. Автогол Марка Кукурелльї вивів господарів поля вперед.

До перерви "сині" володіли ініціативою, але дві хороші можливості забити виявилися марними. Спочатку удар Ніколаса Джексона скасували через офсайд, а потім він сам не реалізував вихід сам на сам з воротарем. Вже наприкінці першого тайму Морган Роджерс подвоїв перевагу господарів.

Втім, після перерви Челсі продовжувала тиснути і зрештою зуміла зрівняти рахунок. Спочатку відзначився Ноні Мадуеке, а потім шикарним ударом забив Коннор Галахер.

Обидві команди прагнули перемоги, але нікому не вдалося її здобути. Нічия не наближає Челсі до зони Ліги чемпіонів, але все ж таки команда Почеттіно має бути задоволена реакцією після поразки від Арсенала.