Неділя, 28 квітня 2024, 00:34
206
0
0

У вечір суботи, 27 квітня, відбулися матчі 33-го туру чемпіонату Іспанії з футболу.

Мадридський Атлетіко приймав Атлетік.

Гра проходила на стадіоні Ванда Метрополітано в Мадриді.

Початок матчу гості провалили, пропустивши вже на 15 хвилині. Де Пауль потужно пробив по воротах Атлетіка і шкіряний, після рикошету, влетів у ворота - 1:0. Ще до перерви Грізманн мав подвоювати перевагу, але захисники завадили.

На 45 хвилині рахунок зрівняв Ніко Вільямс, після асиста від Гурусети він реалізував вихід 2-в-1.

На 52 хвилині Корреа знову вивів мадридці уперед, а наприкінці матчу автогол Сімона встановив остаточний рахунок у матчі - 3:1 на користь "матрацників".

Завдяки цій перемозі Атлетіко набрав 64 бали і закріпився на четвертому лігочемпіонівському місці. Атлетік іде на щабель нижче з 58 очками в активі та навряд вже зможе поборотися за головний клубний турнір Європи.

Ла Ліга. 33 тур

Атлетіко - Атлетік — 3:1

Голи: де Пауль, 15, Корреа, 52, Сімон, 80 (автогол) — Ніко Вільямс, 45

Атлетіко: Облак - Вітсель, Хіменес, Ермосо - Моліна (Рікельме, 67), де Пауль (Аспілікуета, 82), Коке, Льоренте (Сауль, 82), Самуел Ліно - Корреа (Барріос, 77), Грізманн

Атлетік: Сімон - Вівіан, Єрай (Еррера, 66), Паредес, Лекуе - де Галларета (Весга, 69), Прадос - Вільямс (Рауль Гарсія, 81), Сансет (Муньяїн, 66), Ніко Вільямс - Гурусета (Беренгер, 66)

Попередження: де Пауль, 5, Ермосо, 90+3, Грізманн, 90+4 — Сансет, 59, Паредес, 71

У іншому матчі Алавес всуху розгромив Сельту (3:0) і, набравши 38 очок, піднявся на 12 місце в Ла Лізі.

Сельта має у своєму активі 31 бал і посідає 17 місце в турнірній таблиці.

Алавес - Сельта — 3:0

Голи: Сімеоне, 48, Гуріді, 54, Бенавідес, 86

Алавес: Сівера - Горосабель, Теналья, Дуарте (Гевара, 72), Хаві Лопес - Бенавідес, Бланко, Гуріді (Панічеллі, 89) - Сімеоне (Ріоха, 89), Кіке (Саму, 82), Вісенте (Сола, 82)

Сельта: Гуаїта - Мінгеса, Домінгес, Нуньєс (Сведберг, 54) - Карлес Перес (Мігель Родрігес, 78), Жаїлсон, Бельтран (Сотело, 73), Ману Санчес (де ла Торре, 54) - Аспас, Дувікас (Альєнде, 73), Уго Альварес

Попередження: Дуарте, 20, Бланко, 22, Сівера, 78 — Карлес Перес, 21, Мінгеса, 86, Уго Альварес, 88