Аталанта стала другим фіналістом кубка Італії (+ВІДЕО)

Четвер, 25 квітня 2024, 09:22
226
0
0

24 квітня у матчі-відповіді півфінального Кубка Італії Аталантою розгромила Фіорентину (4:1).

Аталанта відкрила рахунок вже на 8 хвилині: Тен Копмайнерс реалізував перший гол. Тоді через 5 хвилин господарі змогли забити вдруге, проте цей м'яч арбітр не зарахував.

Переломним моментом матчу в Бергамо стало вилучення захисника Фіорентини на 53 хвилині Ніколи Міленковича, яке допомогло Аталанті здобути перемогу з розгромним рахунком. Проте через 15 хвилин Фіорентина ще змогла відігратись і зрівняти рахунок. Але це не допомогло, бо на 75, а потім на 90+4 та 90+8 хвилинах у їхні ворота потрапили аж три м'ячі.

Господарі втретє під керівництвом Джан П'єро Гасперіні змогли вийти у фінал Кубка Італії. Два попередні головні матчі турніру Аталанта програла Лаціо та Ювентусу.

Фінал Кубка Італії 2024 між Аталантою і Ювентусом буде зіграно 15 травня в Римі на Стадіо Олімпіко.

Аталанта - Фіорентина 4:1 (загальний рахунок – 4:2)

Голи: 8' Копмайнерс Т, 75' Скамакка Дж., 90+4' Лукман А., 90+8' Пашалич М. – 68' Мартінес Куарта Л.

Вилучення: 53' Міленкович Н. (підніжка, Фіорентина).

Евертон з Миколенком перемогли Ліверпуль. Відома оцінка українця (+ВІДЕО)