Евертон з Миколенком перемогли Ліверпуль. Відома оцінка українця (+ВІДЕО)

Четвер, 25 квітня 2024, 08:25
588
0
0

24 квітня Евертон всуху переміг Ліверпуль (2:0) у перенесеному матчі 29-го туру Англійської Прем'єр-ліги. Український захисник "ірисок" Віталій Миколенко вийшов на поле з перших хвилин.

На 27 хвилині Джерред Брентвейт вивів господарів уперед - 1:0. На 41-й хвилині зустрічі українець невдало приземлився на газон після того фолу Дарвіна Нуньєса. Миколенко зумів дограти перший тайм, але у перерві наставник Евертона Шон Дайч замінив Віталія на Ешлі Янга.

Після перерви Домінік Калверт-Льюїн зумів подвоїти перевагу господарів на 58 хвилині. Ліверпуль у дербі не був схожий сам на себе і не спромігся забити навіть гол престижу.

Sofascore оцінив гру Миколенка у матчі у 6.8 бала.

У нинішньому сезоні Віталій зіграв за Евертон у 34 матчах у всіх офіційних турнірах: забив 2 голи та один автогол.

Transfermarkt оцінює українця у 28 мільйонів євро.

У підсумку Евертон, завдяки цій перемозі, набрав 33 бали і закріпився на 16 місці в АПЛ. Ліверпуль має у своєму активі 74 очка і залишився на 2 сходинці турнірної таблиці. У лідера Арсенала (77), у Манчестер Сіті, який посідає "бронзове" місце - 73 бали.

Евертон – Ліверпуль 2:0

Голи: 27' Брентвейт Дж, 58' Калверт-Льюїн Д.