Борнмут Забарного мінімально обіграв Вулвергемптон. Відома оцінка українця (+ВІДЕО)

Четвер, 25 квітня 2024, 08:55
379
0
0

24 квітня у перенесеному матчі 29-го туру чемпіонату Англії Вулвергемптон мінімально поступився Борнмуту. Захисник збірної України Ілля Забарний вийшов на поле у стартовому складі гостей і провів увесь поєдинок.

Sofascore оцінив гру нашого гравця у 7.1, що є середнім показником у складі Борнмута.

Глядачі побачили у грі не лише один гол. На 37 хвилині Антуан Семеніо вивів гостей уперед 1:0.

А ось у другому таймі Вулвер зміг зрівняти рахунок, проте суддя вказав на фол, що стався перед цим моментом, і не зарахував м'яч. А потім аж на 90+9 хвилині зустрічі була ще й друга спроба забити гол, але тепер вже Макс Кілман був в офсайді.

А на 79 хвилині Мілош Керкез отримав пряму червону картку за підніжку і залишив гостей в меншості.

У підсумку Борнмут із Забарним на виїзді переміг Вулвергемптон і набрав 45 балів, піднявшись на 10 місце в АПЛ. Вулвергемптон має у своєму активі 43 залікових очка та посідає 12 сходинку турнірної таблиці.

У поточному сезоні Ілля Забарний провів за Борнмут 39 поєдинків у всіх турнірах і забив один гол. Transfermarkt оцінює вартість українського захисника у 28 мільйонів євро.

Вулвергемптон – Борнмут – 0:1

Гол: 37' Семеніо А.

Вилучення: 79' Керкез М. (підніжка, Борнмут).