Французький блокбастер: Ліон перезабивав Брест (+ВІДЕО)

Понеділок, 15 квітня 2024, 08:47
248
0
0

Ліон здобув драматичну перемогу над Брестом з рахунком 4:3, забивши вирішальний гол з пенальті на 106 хвилині.

Ліон продовжив свою безпрограшну серію до шести матчів у всіх турнірах, здійснивши неймовірний камбек із рахунку 1:3.

Господарі поля повели в рахунку завдяки голу Толіссо на початку гри (18'). Проте в середині другого тайму Брест забив три голи поспіль - відзначилися Муніє на 60 хвилині, а Де Кастілло на 64 та 67 хвилинах..

Здавалося, що перемога за гостями, але наприкінці гри Лякaзетт (70') та Тальяфіко (79') скоротили відставання.

На останніх хвилинах матчу команди залишилися вдесятьох, а на 106 хвилині Ліону призначили пенальті, який реалізував Мейтленд-Найлз на 90+16 хвилині.

Таким чином, Ліон здобув важливі три очки і піднявся на сьому позицію, а Брест може втратити місце команди-відкриття (окрім ПСЖ) за підсумками туру.

Ліга 1. 29-й тур

Ліон - Брест 4:3

Голи: Толіссо 18, Ляказетт 70, Тальяфіко 79, Мейтленд-Найлз 90+16 - Муньє 60, Дель Кастійо 64, 67

Ліон: Антоні Лопеш, Мата, О'Браєн, Тальяфіко, Матич, Толіссо (Шеркі, 68), Какре, Мейтленд-Найлз, Бенрахма (Енріке, 89), Ляказетт, Фофана (Нуама, 68)

Брест: Бізот, Ле Кардіналь (Зогбе, 80), Шардонне, Брассьє, Локо, Ле-Мелу, Дель Кастійо, Маньєтті, Думбія (Камара, 72), Муньє, Сатріано (Ле Дуарон, 80)

Вилучення: Тальяфіко 86 – Ле-Мелу 86

Тренер Реймса про поразку: Це було колективне самогубство