Гольова перестрілка Інтера та Кальярі: сильнішого не виявили (+ВІДЕО)

Понеділок, 15 квітня 2024, 08:28
212
0
0

Інтер зіграв вдома внічию з Кальярі (2:2) і зберіг за собою 14-очкову перевагу над Міланом у боротьбі за чемпіонство Серії А.

Після того, як Мілан втратив очки раніше, Інтер прагнув здобути перемогу над Кальярі.

Інтер вийшов вперед завдяки голу Тюрама на 12 хвилині після передачі Санчеса. Проте забити другий м'яч господарям поля не вдалося, хоча гол Барелли було скасовано через офсайд.

В середині другого тайму Кальярі несподівано зрівняв рахунок завдяки потужному удару Шомуродова на 65 хвилині.

Через декілька хвилин пенальті реалізував Чалханоглу (74'), але наприкінці гри Віола знову зрівняв рахунок (83').

Інтер зберігає за собою лідерство, проте може достроково оформити чемпіонство вже в наступному турі в дербі проти Мілана.

Інтер — Кальярі 2:2
Голи: Тюрам, 12, Чалханоглу, 74 -  Шомуродов, 65, Віола, 83

Інтер: Зоммер — Біссек, Ачербі, Бастоні (Б'юкенен, 86) — Дарміан (Думфріс, 75), Барелла, Чалханоглу, Мхітарян (Фраттезі, 64), Дімарко (Аугусто, 76) — Санчес (Арнаутович, 75), Тюрам

Кальярі: Скуффет — Хацидіакос (В'єтеска, 88), Міна, Оберт — ди Пардо (Дзаппа, 78), Янкто (Праті, 29), Макумбу, Сулемана, Аугелло — Шомуродов (Віола, 78), Лувумбу (Лападула, 78)

Попередження: Праті, Міна.