Боруссія Д. у меншості перемогла Боруссію М., відмінений гол Бохума, розгромна перемога Майнца та інші результати 29 туру Бундесліги

Субота, 13 квітня 2024, 18:40
215
0
0

У суботу, 13 квітня, о 16:30 в Бундеслізі стартувало одразу 5 матчів 29 туру, який був багатий на голи, а також не обійшлося без вилучень та скасування голів.

Найяскравішим матчем туру можна без сумніву вважати поєдинок між Майнцом та Гоффенгаймом, де перші спромоглися забити аж 4 голи. Це розгромна перемога, яка подарувала господарям поля омріяні 3 очка, аби стати ще ближчими до порятунку з зони вильоту.

В той самий час РБ Лейпциг без проблем здолав Вольфсбург, забивши нещасним "вовкам" аж тричі. Це дозволило Лейпцигу втриматися на 4-тій позиції в турнірній таблиці та зберегти свої шанси Лігу чемпіонів.

Боруссія Дортмунд в меншості здолала Боруссію Менхенгландбах, заледве не пропустивши на останніх хвилинах матчу.

А от Бохум знаходився всього за крок від перемоги, проте через скасований гол, закінчив матч з Гайденгаймом нічиєю.

Баварія тільки у середині другого тайму змогла підібрати правильний ключ до оборони Кельна та в результаті забити два голи, тим самим зменшивши шанси гостей на вихід з зони вильоту.