Субота, 13 квітня 2024, 16:25
237
1
0

13 квітня Ньюкасл Юнайтед приймав Тоттенгем у рамках 33-го туру АПЛ. Поєдинок завершився з рахунком - 4:0 на користь господарів.

На 30 хвилині Александр Ісак відкрив рахунок з передачі Ентоні Гордона на користь господарів. І одразу ж через 2 хвилини той же Ентоні Гордон скористався помилкою Тоттенгема та подвоїв перевагу.

У другому таймі на 51 хвилині Александр Ісак зробив прекрасний індивідуальний прохід, вийшов віч-на-віч з воротарем та переграв його. Ентоні Гордон виконує кутовий удар, під який зміг підставити голову Фабіан Шер і з району одинадцятиметрової позначки пробив у ворота.

Ньюкасл - Тоттенгем 4:0

Голи: 30', 51' Ісак А., 32' Гордон Е., 87' Шер Ф.

Склади: Ньюкасл:  Дубравка — Крафт, Шер (Дамметт), Берн, Мерфі (Лівраменто) — Лонґстафф, Гімараес (Вайт), Андерсон (Рітчі) — Барнс (Голл), Ісак, Гордон

Тоттенгем: Вікаріо — Порро (Роял), Ромеро, ван де Вен, Удогі — Гойб'єрґ (Біссума), Бентанкур (Сарр) — Джонсон, Меддісон (Ло Чельсо), Вернер — Сон (Кулусевський)

Після цього матчу Ньюкасл підіймається на 6 сходинку в турнірні таблиці із 50 очками. Тоттенгем залишається на 4 позиції з 60 балами.