Субота, 13 квітня 2024, 10:55
361
0
0

12 квітня Аугсбург переміг берлінський Уніон із рахунком 2:0 в рамках 29-го туру німецької Бундесліги.

Голами відзначились Флліп Тіц на 47 хвилині зустрічі та Свен Міхель на 81 хвилині.

Один із гравців Уніона у цьому матчі встановив антирекорд Бундесліги за кількістю зіграних матчів без реалізованих м'ячів (прим. враховуються лише польові гравці). Захисник Кевін Фогт аж 267 поєдинків не забивав.

Перед цим матчем найбільший результат належав Дітмару Швагеру, який виступав за Кайзерслаутерн та в період із 1964 по 1973 рік не забивав 266 матчів поспіль.

Останній м'яч, що був записаний на рахунок Фогта, він забив ще у сезоні 2014/15, коли виступав за Кельн у поєдинку проти Боруссії Дортмунд (2:1).

Лаціо у гольовому матчі розгромив Салернітану (+ВІДЕО)