Гол Довбика не допоміг Жироні перемогти Атлетіко (+ФОТО)

Субота, 13 квітня 2024, 17:11
581
0
0

Матч 31 туру Ла Ліги між Атлетіко Мадрид та Жироною завершився з рахунком 3:1. Гра відбувалася на стадіоні Метрополітано.

Перший тайм розпочався з гола Жирони. На 4-й хвилині українець Артем Довбик забив практично у пусті ворота з передачі Яна Коуту. Наступні пів години гра була спокійною і йшла на рівних, до поки на 33 хвилині Мігель Гутьєррес не зіграв рукою у штрафному майданчику. В результаті цього арбітр призначив пенальті у ворота Жирони, яке успішно реалізував Антуан Грізманн. Здавалося, що результат першого тайм вже відомий, але неочікувано на 7 доданій хвилині Анхель Корреа з близької відстані кладе м'яч у ворота, рахунок стає 2:1.

Другий тайм теж почався з гола, проте цього разу забив Атлетіко. На 50 хвилині Антуан Грізманн оформив дубль, відправивши шкіряного в сітку рикошетом від поперечини. На табло 3:1. Через шість хвилин Артем Довбик вдруге міг відзначитися, але змарнував свою можливість, пробивши повз ворота. Господарі поля по ходу тайму ще мали декілька гольових моментів, але жоден з них не був реалізований належним чином, то ж матч так і закінчився з рахунком 3:1.

Атлетіко Мадрид — Жирона 3:1

Голи: Грізманн 34' (п), 50', Корреа 45+7' — Довбик 4',

Атлетіко Мадрид: Облак — Моліна, Савич, Ермосо, Мандава (Вітсель 46'), Рікельме (Ліно 69') — Де Пауль, Коке, Ньїгес (Мората 41') — Корреа, Грізманн (Льоренте 68')

Жирона: Гассаніга — Гутьєррес, Блінд, Лопес (Мартінес 65'), Гарсія — Савіо (Валері 83'), Еррера (Порту 65'), Гарсія, Соліс Ромеро (Торре 57'), Коуту — Довбик (Стуані 83')

Попередження: Ньїгес 25', Корреа 36' — Еррера 32', Коуту 70'

Додамо, що Артем Довбик вийшов у стартовому складі і відіграв майже весь матч. На 83 хвилині його замінив Крістіан Стуані. Оцінка Артема Довбика - 6.3