Анатолій Трубін отримав найнижчі оцінки у матчі з Марселем

П'ятниця, 12 квітня 2024, 11:36
326
0
0

11 квітня на Ештадіу да Луш пройшов перший матч 1/4 фіналу Ліги Європи, в якому Бенфіка зустрічалась з Марселем. Українець Анатолій Трубін стартував разом із свистком.

У першому таймі Каспер Тенгстедт віддав точний пас, яким скористався Рафа Сілва (Бенфіка), з меж штрафного майданчика пробивши в нижній правий кут воріт та відкрив рахунок гри – 1:0.

У другому таймі Анхель Ді Марія (Бенфіка) відправив м'яч у сітку. Рахунок – 2:0.

Аззедін Унахі знайшов у штрафному майданчику партнера по команді, яким виявився П'єр-Емерік Обамеянг (Марсель) і той закотив м'яч у нижній правий кут воріт. Анатолій Трубін не зміг цьому завадити.

Матч завершився із рахунком – 2:1.

Український голкіпер Трубін провів на полі весь матч здійснив один сейв та віддав 95% точних пасів. Проте біля його воріт не було багато руху, тож статистичні портали дуже низько оцінили гравця. Sofascore вважає, що Анатолій найгірший гравець своєї команди та оцінив на 6.6. WhoScored зробив його передостаннім та оцінив на 6.0 (гірше лише у Сілви - 5.8).