П'ятниця, 12 квітня 2024, 11:14
838
0
0

11 квітня на Ештадіу да Луш пройшов перший матч 1/4 фіналу Ліги Європи, в якому Бенфіка зустрічалась з Марселем.

У першому таймі Каспер Тенгстедт віддав точний пас, яким скористався Рафа Сілва (Бенфіка), з меж штрафного майданчика пробивши в нижній правий кут воріт та відкрив рахунок гри – 1:0.

У другому таймі Анхель Ді Марія (Бенфіка) відправив м'яч у сітку. Рахунок 2:0.

Аззедін Унахі знайшов у штрафному майданчику партнера по команді, яким виявився П'єр-Емерік Обамеянг (Марсель) і той закотив м'яч у нижній правий кут воріт. Анатолій Трубін не зміг цьому завадити.

Матч завершився з рахунком - 2:1.

З моменту перейменування Кубка УЄФА в Лігу Європи в сезоні 2009/10 "орли" зіграли 29 матчів на власному полі та не програли жодного, вигравши за цей час приголомшливі 76% своїх домашніх матчів.

Перемога над французами з рахунком 2:1 також означає, що вони виграли перший етап усіх шести попередніх чвертьфіналів змагань.

Новий конкурент для Луніна: Реал Мадрид зацікавився турецьким воротарем