Гольова феєрія в Лізі конференцій: результати перших півфінальних матчів

П'ятниця, 03 травня 2024, 00:03
286
0
0

2 травня були зіграні перші матчі півфіналу Ліги конференцій. За право поборотись за трофей між собою змагались Астон Вілла — Олімпіакос та Фіорентина — Брюгге.

Астон Вілла — Олімпіакос — 2:4:

У цій парі букмекери вважали англійську команду явним фаворитом. Однак вже з перших хвилин греки показали, що їх даремно недооцінюють. На 16 хвилині Ель-Каабі після передачі Шикінью відкрив рахунок, а на 29 подвоїв його, але вже після асисту Поденсе. Астон Вілла змогла відквитати 1 м'яч ще до перерви зусиллями Воткінса.

На 52 хвилині Діабі взагалі відновив рівновагу на табло, проте ненадовго. Через чотири хвилини арбітр призначив пенальті, яке реалізував Ель-Каабі, записавши таким чином на свій рахунок хет-трик. А крапку у матчі поставив Ессе, після асисту Поденсе.

Тож 4:2, чудовий результат для греків перед матчем-відповіддю, який відбудеться рівно за тиждень.

Склади:

Астон Вілла: Ольсен – Кеш, Лангле, Конса, Дінь – Роджерс (Дуран 74), Макгінн, Дуглас Луїз, Діабі (Іроегбунам 84) – Воткінс, Бейлі (Дзаньоло 85)

Олімпіакос: Цолакіс – Родіней, Рецос, Кармо, Ортега (Річардс 46) – Ессе, Іборра, Шикінью – Поденсе (Орта 70), Фортуніс – Ель-Каабі

Фіорентина — Брюгге — 3:2:

Паралельна зустріч була не менш цікава. У першому таймі події розвивались ще динамічніше. На 6 хвилині Ріккардо Соттіль пробив з межі штрафного майданчика та вразив праву дев'ятку. Результативну передачу віддав Ніколас Гонсалес. На 17 хвилині гості зрівняли рахунок. З пенальті відзначився Ванакен. На 37 хвилині Беллоті знову вивів Фіорентину вперед.

У другому таймі Рафаель Оньдієка примудрився отримати дві жовті картки в інтервалі 3 хвилин: з 58 по 61, і залишив Брюгге у меншості. Однак команда навіть попри такий розклад сил змогла зрівняти рахунок. На 63 хвилині Тіаго зрівняв рахунок. Здавалося, що гості зможуть втримати нічию, щоб комфортно почуватись у другому матчі, але "фіалки" все ж таки дотиснули. М'Бала Нзола опинився у потрібному місці в потрібний час, підібрав м'яч у штрафному майданчику та безжально відправив його низом під ліву стійку воріт.

Попри поразку, у Брюге є всі шанси аби вийти до фіналу, тож нас чекає чудовий матч-відповідь.

Склади:

Фіорентина: Террачано, Додо, Мартінес Куарта, Раньєрі, Бірагі, Артур Мело (Лопез 70), Бонавентура (Барак 88), Гонсалес, Бельтран (Іконе 70), Соттіль (Куаме 52), Белотті (Нзола 89)

Брюгге: Якерс, Саббе, Спілерс (Ордоньєс 90+3), Мехеле, Маєр, Скурас (Нільсен 65), Одой (Баланта 90+3), Оньєдіка, Хутгла (Ветлесен 79), Ванакен, Тьяго