Санчо повторив досягнення Мессі в Лізі чемпіонів

Четвер, 02 травня 2024, 14:05
128
0
0

Джейдон Санчо повторив досягнення Ліонеля Мессі завдяки приголомшливій грі за Боруссію Дортмунд у півфінальному матчі Ліги чемпіонів проти Парі Сен-Жермен.

Санчо був у блискучій формі, коли Дортмунд здобув перемогу 1:0 на Сігнал Ідуна Парк у першому матчі завдяки голу Нікласа Фюлькрюга на 35-й хвилині. Гравець, орендований у Манчестер Юнайтед, показав феноменальну гру та став першим англійцем, який здійснив 11 або більше успішних обіграшів в одному матчі Ліги чемпіонів, а також першим, хто повторив це досягнення в півфіналі з часів Ліонеля Мессі проти Манчестер Юнайтед у 2008 році, тоді Мессі здійснив 16 обіграшів.

Під час невдалого періоду в Юнайтед, забивши 12 голів, Санчо жодного разу не зміг зробити більш як сім успішних спроб дриблінгу за гру протягом 58 матчів в АПЛ. Проти ПСЖ він досягнув цієї позначки вже за перші 30 хвилин гри!

У матчі проти ПСЖ Санчо став лідером за кількістю виграних єдиноборств (13), успішних обіграшів (12) та створених гольових моментів (3).