Четвер, 02 травня 2024, 08:55
283
0
0

1 травня Боруссія у Дортмунді мінімально перемогла ПСЖ (1:0) в рамках першого півфіналу Ліги чемпіонів.

"Джмелі" відкрили рахунок у матчі на 36-й хвилині, коли Ніклас Фюллькруг вирвався на побачення з Доннаруммою і прицільно пробив у ближній кут воріт.

"Парижани" у першій половині гри були сонними, але на початку другого тайму мали чудові шанси зрівняти рахунок. Протягом 15 секунд удари Кіліана Мбаппе та Ашрафа Хакімі знайшли на своєму шляху штангу воріт Кобеля. Через декілька хвилин Мбаппе міг забивати знову, але голкіпер "жовто-чорних" здійснив сейв.

До кінця поєдинку підопічні Луїса Енріке мали ще декілька гольових моментів, але зрівняти рахунок так і не змогли.

Матч-відповідь між ПСЖ та Боруссією відбудеться у Франції 7 травня. Ще один фіналіст Ліги чемпіонів визначиться у протистоянні Баварії та Реала, які у першому півфінальному матчі зіграли у бойову нічию - 2:2.

Боруссія Дортмунд – ПСЖ  1:0

Гол: 36' Фюллькруг Н.

Валерій Бондар: Дуже хочеться забити гол. Вже й до церкви ходжу – нічого не помагає