Леверкузенський "Фергі-тайм": Баєр забив 16 голів на 90+хвилинах

Неділя, 28 квітня 2024, 16:01
189
0
0

Рятівний м'яч, забитий Робертом Андріхом з пасу П'єро Інкап'є на 97-й хвилині матчу проти Штутгарта, став для Леверкузена вже 16-м у цьому сезоні, забитим у компенсований час.

Це робить команду Алонсо найкращою за цим показником у п'яти європейських лігах, випереджаючи навіть Ліверпуль, який має 17 голів на 90+хвилинах, за даними Transfermarkt.

Але, враховуючи контекст "фармацевтів" з бездоганною 46-матчевою серією без поразок, золотими медалями ліги і фінальними стадіями Кубка і ЛЄ, ефект від тих 16 голів більший.

Хвилини останніх м'ячів Баєра в 5 минулих матчах:

• 91' Вест Гем (2:0)
  • 90' Вердер (5:0)
  • 89' Вест Гем (1:1)
  • 97' Боруссія Д (1:1)
  • 97' Штуттгарт (2:2)

Варто також згадати інші пам'ятні голи Баєра на 90+хвилинах, які змінювали результат:

• 94' Баварія (2:2)
  • 94' Карабах (1:0)
  • 94' Аугсбург (1:0)
  • 91' Лейпциг (3:2)
  • 91' Штутгарт (1:1)
  • 92' Карабах (2:2)
  • 92', 94' Карабах (3:2)
  • 91' Ґоффенгайм (2:1)

10. Генк – 11.

Чи можна цю феноменальну статистику назвати "Алонсо-таймом"? Можливо, це нове явище в європейському футболі, яке можна порівняти з легендарним "Фергі-таймом" Манчестер Юнайтед.

Тільки час покаже, чи зможе Леверкузен зберегти цю феноменальну здатність забивати вирішальні голи на останніх хвилинах матчів.

Від дива Лестера до тріумфу Леверкузена: найнесподіваніші чемпіони Європейських ліг