Неймовірна нічия Челсі з Астон Віллою: відома оцінка Мудрика

Неділя, 28 квітня 2024, 00:03
349
0
0

У суботу, 27 квітня, Астон Вілла приймала Челсі в рамках матчу 35-го туру Англійської Прем'єр-ліги.

Гра відбувалася на стадіоні Вілла Парк у Бірмінгемі.

Михайло Мудрик розпочав матч у стартовому складі Челсі.

Поєдинок почався для "синіх" просто жахливо. Вже на 4 хвилині Кукурелья, після прострілу з флангу, переправив м'яч у свої ворота. Петрович не врятував.

На 16-й хвилині гол Ніколя Джексона у ворота Астон Вілли було скасовано через офсайд. Наприкінці першого тайму Роджерс подвоїв перевагу господарів - 2:0.

Здавалося б у другому таймі Астон Вілла доведе рахунок до розгромного, але сталося неймовірне.

Господарі вирішили розслабитися і віддали ініціативу Челсі, а підопічні Почеттіно покарали їх за це.

Спочатку Мадуеке відновив інтригу у грі, а потім Галлахер ефектним дальнім пострілом зрівняв рахунок - 2:2.

На 82 хвилині українець отримав жовту картку за фол проти суперника.

На 90 хвилині замість нього на поле вийшов Касадеї. Sofascore оцінив гру Мудрика у 6.8.

На 90+5 хвилині Дісасі забив третій гол у ворота Астон Вілли, але арбітр скасував його через порушення правил на яке вказав VAR.

У цьому сезоні він зіграв у 37 матчах за Челсі у всіх турнірах, забив 6 голів та віддав 2 гольові передачі.

Transfermarkt оцінює вартість Мудрика в 35 мільйонів євро.

Челсі на цей момент посідає 9 позицію в турнірній таблиці АПЛ, маючи 48 очок в активі.

Астон Вілла завоювала у цьому сезоні 67 балів, перебуваючи на 4 сходинці.