Арсенал та Зінченко розгромно перемогли Челсі з Мудриком (+ВІДЕО)

Середа, 24 квітня 2024, 08:55
597
0
0

23 квітня Арсенал феєрично розгромив Челсі на стадіоні Емірейтс в перенесеному матчі 29-го туру АПЛ. Олександр Зінченко стартував на лаві запасних, а Михайло Мудрик вийшов в старті.

На 4 хвилині першого тайму Деклан Райс зробив точний пас, який використав Леандро Троссард з Арсеналу та пробив з межі штрафного майданчика в нижній лівий кут воріт.

В другому таймі Бен Вайт подвоїв рахунок на користь Арсеналу. Тоді через дві хвилини Кай Гаверц пробив точно у ворота Челсі. А на 65 хвилині Кай Гаверц без шансів для воротаря організував дубль. І на 70 хвилині Бен Вайт записав на свій рахунок дубль та забив кінцевий гол для Арсеналу та зробив рахунок та табло 5:0.

Олександра Зінченка вийшов на поле на 70 хвилині. Оцінка від Sofascore - 7.1, Whoscored – 6,4. Мудрика ж замінили на 66 хвилині. Оцінка від Sofascore - 6.3, Whoscored – 6.0.

Арсенал - Челсі 5:0

Голи: 4' Троссард Л., 52', 65' Вайт Б., 57', 65' Гаверц К.