Ювентус поступився Лаціо та все ж протиснувся у фінал

0
0

На полі стадіону Олімпіко в Римі проходила зустріч команд Лаціо (Рим) та Ювентус (Турин).

Гра стартувала о 22:00 за київським часом та завершилась з рахунком 2:1.

Валентін Кастельянос з команди Лаціо відкрив рахунок матчу в першому таймі. Гравець завершив подачу кутового з лівого флангу. Рахунок 1:0.

Вже за трохи відгукнувшись на пас у штрафному майданчику, він знову відправив м'яч у ворота Ювентуса – 2:0.

У другому таймі Аркадіуш Мілік прийняв подачу Костича з лівого флангу та забив у ворота Лаціо. Рахунок 2:1.

Туринський Ювентус виходить у фінал Кубка Італії, у вирішальному матчі гратимуть з переможцем пари Фіорентина – Аталанта.

Лаціо-Ювентус (2:1)

Стартові склади команд:

Лаціо: Мандас — Казале, Романьйолі, Гіла Фуентес — Хісай, Гендузі, Катальді, Марушич — Андерсон, Альберто — Кастельянос.

Запасні: Сепе, Ренцетті, Патрік, Весіно, Пеллегріні, Педро, Ровелла, Іммобіле, Гонсалес.

Ювентус: Перін — Даніло, Бремер, Алекс Сандро — Камб’язо, Маккенні, Локателлі, Рабіо, Костич — Влахович, К’єза.

Запасні: Щесни, Пінсольо, Ругані, Джало, Міретті, Веа, Алькарас, Ніколуссі-Кавілья, Їлдиз, Мілік, Ілінг.