Неділя, 21 квітня 2024, 00:16
497
0
0

Жирона у суботу, 20 квітня, в рамках 32-го туру Ла Ліги вдома розгромила Кадіс (4:1).

Господарі потужно розпочали матч, вирішивши його долю ще в першому таймі.

Спочатку Ерік Гарсія ударом головою завершив розіграш кутового, а через декілька хвилин Іван Мартін подвоїв перевагу Жирони, пробивши більярдним точним ударом у кут воріт Кадіса - 2:0.

Довбик вийшов у стартовому складі каталонської команди і на 71-й хвилині, зробивши рахунок у матчі - 3:0 на користь своєї команди. Український нападник класно прийняв м'яч поблизу воріт суперників, розвернувся і пробив повз голкіпера.

Через 10 хвилин Кадіс зміг забити гол престижу, але одразу пропустив знову після точного "вистрілу" Порту - 4:1.

Артем Довбик одягнув футболку Жирони у 33 матчах у всіх офіційних турнірах. У його активі 18 голів та 7 асистів. Зараз він є лідером бомбардирської гонки Ла Ліги. У Джуда Беллінгема - 16 голів і 2 місце.

Transfermarkt оцінює вартість українського нападника в 30 мільйонів євро.

Віктор Циганков пропускав матч через травму. У цьому сезоні він зіграв у 28 матчах за іспанську команду, у яких забив 6 голів і зробив 4 гольові передачі.

Transfermarkt оцінює вартість українського гравця у 28 мільйонів євро.

Ця перемога допомогла Жирона гарантувати собі участь у єврокубках у наступному сезоні.

У підсумку підопічні Мічела зменшили відставання від Барселони до 2 очок. Щоправда, у "блаугранас" ще є матч в запасі: 1. Реал (78), 2. Барселона (70), 3. Жирона (68) балів.

Кадіс має у своєму активі 25 балів, посідаючи 18 сходинку в чемпіонаті Іспанії.