320
0
0

Сьогодні, 20 квітня, в рамках 25 туру УПЛ в Полтаві зустрічалися тутешня Ворскла та Колос з Ковалівки.

Перший тайм проходив з невеликою перевагою Ворскли, але без моментів. Найближче до голу були полтавці, коли Нестеренко протягнув м'яч через увесь фланг і пробив, але Фесюн встиг прикрити ближній кут.

Другий тайм розпочався з голу Безбородька, який на 52-й хвилині прокинув собі м'яч на хід і з межі штрафного вразив дальній кут.

Ворскла намагалася відігратися, але Колос діяв надійно в обороні. На 87-й хвилині Велетень після контратаки подвоїв перевагу гостей.

Таким чином, Колос здобув перемогу з рахунком 2:0 і піднявся на десяте місце в турнірній таблиці. Ворскла залишається на сьомому місці.