Субота, 20 квітня 2024, 19:00
193
0
0

Сьогодні в рамках 34 туру АПЛ відбулися два матчі. Брентфорд з українським півзахисником розгромив Лутон, а Бернлі теж впевнено обіграв Шеффілд Юнайтед.

Брентфорд здобув переконливу перемогу з рахунком 5:1 над командою, що бореться за виживання, Лутон Таун. Ця поразка стала 21-ю для Лутона в АПЛ цього сезону, що є повторенням клубного рекорду.

Незважаючи на останні невдачі Брентфорда (лише одна перемога в останніх 10 матчах ліги), саме гості домінували на початку гри. Вже на 10-й хвилині Кейн Льюїс-Поттер мав шанс відкрити рахунок, але його удар з меж штрафного майданчика пройшов повз ворота.

На середині тайму Брентфорд таки вийшов вперед завдяки чудовому голу Йоана Вісса, чий потужний удар з-за меж штрафного майданчика не лишив шансів воротарю Лутона Томасу Камінскі. Команді гостей майже вдалося подвоїти свою перевагу перед перервою, але удар Льюїса-Поттера після того, як він обіграв воротаря Лутона, був вибитий з-під поперечини Теденом Менгі. Все ж таки другий гол все-таки відбувся до перерви - подачу Браяна Мбемо з штрафного замкнув Вісса, оформивши дубль.

Після перерви господарі прагнули покращити свою гру, але Брентфорд повністю контролював хід гри. На годиннику горіла 60-та хвилина, коли після подачі кутового Серхіо Регілона м'яч головою в сітку воріт Лутона спрямував Ітан Пінок. Надії на камбек швидко зникли, адже вже через дві хвилини Льюїс-Поттер нарешті реалізував свій момент.

Маючи перевагу в чотири голи, команда Томаса Френка спокійно провела останні 20 хвилин і забила п'ятий гол наприкінці гри завдяки Кевіну Шаде. Це друга перемога поспіль для Брентфорда, яка дозволяє їм збільшити відрив від зони вильоту до семи очок. Лутон, попри пізній гол престижу від Люка Беррі, залишаються на 18-му місці, коли до кінця чемпіонату залишилося лише п'ять матчів.

АПЛ, 34 тур

Лутон - Брентфорд 1:4
Голи:
 Беррі 90'+2 – Вісса 24', 45+1, Піннок 62', Льюїс-Поттер 64', Шаде 86'

Голи: Беррі (90+2) — Вісса (24, 45+1), Піннок (62), Льюїс-Поттер (64), Шаде (86)

Лутон Таун: Камінскі — Берк (Беррі, 46), Менґі, Ошо — Каборе (Оньєдінма, 35), Локонґа (Хасіока, 71), Барклі, Дауті — Кларк (Мпанзу, 81), Чонґ (Таунсенд, 71) — Морріс

Брентфорд: Флеккен — Айєр (Рорслев, 76), Коллінз, Піннок, Реґілон — Дамсґор (Норґор, 72), Янельт, Єнсен (Ярмолюк, 82) — Мбемо, Вісса (Мопе, 83), Льюїс-Поттер (Шаде, 72)

Попередження: Дауті (88) — Піннок (38), Дамсґор (48)

Шеффілд Юнайтед - Бернлі 1:4
Голи:
Гамер 52' – Ларсен 38', Ассіньйон 40', Фостер 58', Гудмундсон 71'

Голи: Хамер (52) — Ларсен (38), Ассіньйон (40), Фостер (58), Ґудмундссон (71)

Шеффілд Юнайтед: Ґрбіч — Боґл, Ахмедходжич, Трасті — Макеті, Соуза (Арчер, 68), Арбластер, Хамер (Норвуд, 78), Озборн — Бреретон Діас, Макберні (Брукс, 78)

Бернлі: Муріч — Ассіньйон, О'Ши, Естев, Тейлор — Вітіньйо (Ґудмундссон, 70), Каллен, Берґе, Ларсен (Браунхілл, 59) — Фостер (Фофана, 84), Одобер (Амдуні, 85)

Попередження: Озборн (76)

Ексгравець АПЛ жорстко розкритикував Михайла МудрикаЕксзахисник збірної Англії та Ліверпуля Глен Джонсон негативно висловився про …