Манчестер Сіті мінімально переміг Челсі і вийшов у фінал Кубка Англії

Субота, 20 квітня 2024, 21:14
291
0
0

У суботу, 20 квітня, відбувся півфінальний матч Кубка Англії, в якому Манчестер Сіті приймав Челсі.

Лондонський Челсі провів хороший матч проти Манчестер Сіті у півфіналі Кубка. Оскільки містяни кілька днів тому провели надскладний поєдинок із Реалом у Лізі чемпіонів, то сьогодні не були схожими самі на себе.

Перший серйозний момент у поєдинку стався вже в першу десятихвилинку. Палмер в контратаці Челсі вивів Джексона на ударну позицію, але той пробив прямо в руки воротарю.

На 14 хвилині Де Брюйне зробив класну передачу на хід Фодену, той обіграв голкіпера Челсі, але не зміг забити гол.

Через декілька хвилин міг забивати Альварес, але влучив у Де Брюйне, який до речі був в офсайді.

На 29 хвилині Джексон вирвався на побачення з голкіпером господарів Ортеґою, але перетримав м'яч і змарнував чудовий шанс відзначитися.

Згодом Палмер класно розібрався з захисником містян, але воротар здійснив сейв, врятувавши ворота.

Другий тайм почався з подвійного шансу забити у Челсі, але Джексон знову не зміг переграти кіпера Манчестер Сіті.

В середині другого тайму класний момент, щоб відзначитися був у Доку, але воротар гостей Петрович врятував.

Український півзахисник Михайло Мудрик розпочав матч на лаві запасних Челсі і вийшов на заміну у другому таймі на 79 хвилині замість Мадуеке.

Долю матчу вирішив єдиний гол Бернарду Сілви на 84 хвилині матчі - 1:0. Під час атаки лівим флангом прорвався Доку та віддав пас на Де Брюйне. Кевін прострілював вздовж воріт, голкіпер Челсі зреагував, відбивши точнісінько на суперника і Бернарду Сілва вколотив м'яч у ворота "аристократів".

В одній з атак Мудрик класно проривався до воріт, але був збитий Вокером. Штрафний Михайло виконав не вдало.

Арбітр додав аж 8 хвилин до другого тайму, але це не допомогло Челсі зрівняти рахунок.

У підсумку Манчестер Сіті вийшов у другий поспіль фінал Кубка Англії.

У неділю, 21 квітня, в іншому півфінальному матчі Ковентрі Сіті та Манчестер Юнайтед розіграють другу путівку у фінал. Старт гри о 17:30 за київським часом.

Sofascore оцінив виступ Михайла Мудрика у 6.4 бала, хоча середня команда оцінка Челсі – 6.78.

Українець у цьому сезоні зіграв за "синіх" у 35 матчах у всіх офіційних турнірах, У його активі 6 голів та 2 гольові передачі.