Субота, 20 квітня 2024, 23:26
411
0
0

У суботу, 20 квітня, Вулвергемптон приймав Арсенал на стадіоні Молінью, в рамках матчу 34-го туру Англійської Прем'єр-ліги.

Після вильоту з Ліги чемпіонів "каноніри" не розчарувалися, а навпаки зібралися з силами і продовжили чемпіонську гонку в АПЛ.

Олександр Зінченко не грав серед тижня у єврокубках і очікували глядачі побачити його у старті, але українець знову весь матч провів на лаві запасних.

Арсенал впевнено контролював гру, але реалізація моментів знову бажала кращого. На 45 хвилині Троссард відкрив рахунок у матчі, класно пробивши у дальній верхній кут. Це вже 9 гол бельгійця у цьому сезоні АПЛ.

На 90+5 хвилині Едегор подвоїв перевагу Арсеналу, остаточно знявши питання щодо переможця у грі - 2:0.

"Напівукраїнець" Макс Кілман з Вулвз зіграв увесь матч, та заробив жовту картку.

Завдяки перемозі Арсенал набрав 74 очка і піднявся на перше місце в АПЛ.

Вулвергемптон має у своєму активі 43 бали й посідає 11 сходинку у турнірній таблиці.

Зінченко у цьому сезоні зіграв у всіх турнірах за "канонірів" у 32 матчах. У його активі — один гол та 2 асиста.

Transfermarkt оцінює вартість 26-річного Олександра в 42 мільйони євро.