Рома в меншості перемогла Мілан та пройшла до півфіналу Ліги Європи

92
0
0

Фото Getty Images

У четвер, 18 квітня, Рома після виїзної перемоги на Сан-Сіро над Міланом з рахунком 1-0 приймала "россонері" вдома та довела справу до виходу у півфінал Ліги Європи.

Мілан активно розпочав матч, але не зумів підкріпити це гольовими моментами. Натомість Рома забила на 12 хвилині, реалізувавши перший же свій момент. Відзначився Манчіні, який підключився до позиційної атаки команди та зіграв на добиванні, після влучання в стійку від Пеллегріні. Надалі Мілан ще активніше пішов вперед, але Лофтус-Чік ударом з меж штрафного майданчика влучив у перекладину. На що Рома відповіла голом Дібали. Аргентинець підібрав м'яч на межі штрафного та точно пробив у дальній кут. Через 4 хвилини після цьому у "джалароссі" відбулась вимушена заміна. Травмованого Лукаку поміняв Абрахам. А ще через 3 хвилини господарі залишились у меншості. Це Челік, зриваючи контратаку суперника, грубо ззаду стрибнув у ноги Леао. Після цього Мілан затис суперника на його половині поля і Піолі ще до перерви змінив Беннасера на Йовіча, але до голу це не призвело. Також відбулась друга заміна в Роми, оскільки травмувався Дібала і його поміняв Льоренте.

Другий тайм проходив під акомпанемент атак Мілана, але "россонері" не вдавалось забити і чим довше це тривало, тим більше вони нервували і помилялись. Рома ж впевнено захищалась і кілька разів небезпечно вибігала в контратаки, які не довела до логічного завершення. Так тривало до 85 хвилини, коли навіс Леао замкнув Габбіа, що дало надію Мілану і він з новими силами побіг вперед.  Проте забити ще гостям так і не вдалося. Тому до півфіналу крокує Рома, де вона другий рік поспіль зіграє з Баєром.