116
0
0
Астон Вілла вийшла до півфіналу  Ліги конференцій

Протистояння між командами Лілль та Астон Вілла (Бірмінгем) проходило в рамках турніру по футболу: Ліга конференцій 2023/2024 , матч відбувся на стадіоні Пьер Моруа.

Вже чи не на перших хвилинах у першому таймі гра почала набирати обертів: Юсуф Язіджі (Лілль) пробив з межі штрафмайданчика та вразив лівий нижній кут воріт. Результативну передачу віддав Габріель Гудмундссон. Команда Лілль відкрила рахунок гри – 1:0.

У другому таймі Бенжамен Андре (Лілль) забиває гол від команди суперника. Рахунок у матчі змінився - 2:0.

Астон Вілла намагається вирівняти рахунок. Метті Кеш з межі штрафного майданчика поцілив у ворота. Рахунок став 2:1.

В основний час гру завершили з рахунком 2:1. Після серії пенальті переможцем вийшла Астон Вілла з рахунком 3:4.

Лілль - Астон Вілла (2:1)

Стартові склади команд:

Лілль: Шевальє — Сантуш, Діакіте, Йоро, Ісмаїлі — Андре, Бенталеб — Язиджи (Кавалейру, 86), Гаральдссон (Ґомес, 77), Ґудмундссон (Кабелла, 91) — Девід

Астон Вілла: Мартінес — Кеш, Конса, Торрес, Дінь — Макґінн (Дуран, 80), Луїз, Тілеманс — Діабі (Бейлі, 68), Уоткінс, Дзаньйоло (Роджерс, 39)