Вівторок, 16 квітня 2024, 08:29
561
0
0

Челсі під керівництвом Маурісіо Почеттіно здобула розгромну перемогу над Евертоном з рахунком 6:0. Головною зіркою матчу став юний англійський півзахисник Коул Палмер, який забив чотири голи і став першим гравцем Челсі в історії, кому вдалося відзначитися в семи поспіль домашніх матчах АПЛ на Стемфорд Брідж.

Палмер розпочав гостро і вже на 29 хвилині оформив хет-трик. Його перший гол став найкращим - він прокинув між ніг одному захиснику Евертона, потім розіграв стіночку з Ніколасом Джексоном і закрутив м'яча у верхній кут з 20 метрів (13'). Ще через п'ять хвилин він добив м'яча після сейву Джордана Пікфорда з близької відстані на 18 хвилині. Третій гол став наслідком грубої помилки воротаря гостей - Пікфорд невдало вибив м'яч, який підхопив Палмер, підкинув собі і перекинув через воротаря (29').

Джексон до перерви додав ще один гол потужним ударом зльоту після розвороту в штрафному майданчику (44'). У другому таймі, хоча Евертон і зробив заміни, але це не покращило їхньої гри. Палмер продовжував тиснути і заробив пенальті, який сам же холоднокровно реалізував на 64 хвилині. Остаточний рахунок встановив Алфі Гілкріст після чергового невдалого сейву Пікфорда (90+1').

Це була жахлива ніч для гостей, які не перемагали на цьому стадіоні з 1994 року. Вони залишаються в непростій ситуації в зоні вильоту.