Артета повідомив про травму ключового гравця Арсенала перед матчем з Баварією в ЛЧ

Понеділок, 15 квітня 2024, 11:23
402
0
0

Наставник Арсенала Мікель Артета повідомив тривожну новину про капітана Мартіна Едегора, поставивши під сумнів його готовність до вирішального матчу-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів проти мюнхенської Баварії, який відбудеться в середу, 17 квітня.

У неділю, 14 квітня, "каноніри" програли з рахунком 2:0 програли Астон Віллі на стадіоні Емірейтс. Хоча сама по собі поразка стала серйозним ударом, заміна Едегора на 79-й хвилині, коли рахунок все ще залишався рівним, викликала у фанатів Арсенала занепокоєння.

Спочатку цей крок був інтерпретований як тактичне рішення Артети. Однак згодом тренер розкрив справжню причину заміни: травма ноги, яка заважала Едегору грати.

«У нього були проблеми з ногою, тому [його зняли]», - підтвердив Артета Sky Sports, як повідомляє BBC Sport.

Тепер його участь у матчі-відповіді проти Баварії під питанням. У першому матчі Арсенал здобув цінну нічию 2:2 вдома, але на Альянц Арені на них чекає непросте завдання.

У двох останніх візитах до Мюнхена "каноніри" зазнали розгромних поразок з рахунком 5:1. Потенційна відсутність Едегора може стати значним ударом по їхнім надіям на подолання шансів і проходження до наступного етапу.