0

Getty Images

На полі стадіону Емірейтс (Лондон, Англія) зіграли лондонський Арсенал та бірмінгемська Астон Вілла.

Українець Олександр Зінченко розпочав гру у стартовому складі.

Перший тайм закінчився з рахуноком 0:0. А вже в другому стало цікавіше – Арсенал пропустив два голи за три хвилини.

Люка Дінь прокинув шкіряного партнерові, яким виявився Леон Бейлі (Астон Вілла) і тому залишилось не схибити пробиваючи по порожніх воротах. Рахунок став 0:1.

А вже згодом Оллі Воткінс (Астон Вілла) отримав вбивчу передачу, опинився віч-на-віч із голкіпером і забив впевненим ударом під ліву стійку. Майстерно пробито.

Рахунок 0:2.

Зінченко провів на полі 87 хвилин. Українець двічі виніс та двічі перехопив м'яч, віддав гостру передачу, створив гольовий момент та пробив повз ворота.

Sofascore оцінив нашого гравця в 6,7. WhoScored – 6,1.

За матч Зінченко 69 разів торкнувся м'яча, віддав 43 точні передачі з 49 (88%), двічі виніс м'яч, здійснив 2 перехоплення, 1 раз відібрав м'яч, обіграв одного суперника за допомогою дриблінгу, виграв 1 єдиноборство з 5 і 1 раз пробив повз ворота.

Найкращим гравцем поєдинку був визнаний автор асиста у складі «Астон Вілли» Юрі Тілеманс (7.9).

Арсенал – Астон Вілла (0:2)

Стартовий склад команд:

Арсенал: Рая — Вайт, Саліба, Магальяйнс, Зінченко — Едегор, Райс, Гаверц — Сака, Жезус, Троссар.

Запасні: Рамсдейл, Ківьор, Томіясу, Парті, Сміт-Роу, Жоржиньо, Вієйра, Мартінеллі, Нкетіа.

Астон Вілла: Мартінес — Конса, Дієго Карлос, Торрес, Дінь — Макгінн, Тілеманс, Роджерс, Дзаніоло — Діабі, Воткінс.

Запасні: Ольсен, Кеш, Морено, Чемберс, Ленгле, Кеслер-Гайден, Бейлі, Айрогбунам, Дуран.

Судаков у стилі Мудрика забив ефектний гол Чорноморцю у півфіналі Кубка України (+ відео)