Астон Вілла зруйнувала мрії Арсенала Зінченка про чемпіонство (+ВІДЕО)

Понеділок, 15 квітня 2024, 09:22
557
0
0

Арсенал втратив лідерство в АПЛ після домашньої поразки від Астон Вілли з рахунком 0:2.

Лондон, Англія. 14 квітня 2024 року. Перемога над Астон Віллою стала для Арсеналу першою поразкою на стадіоні Емірейтс в рамках АПЛ за останні п'ять матчів.

Команди розпочали матч активно, адже їхні конкуренти втратили очки на вихідних. Арсенал мав кілька хороших моментів на початку гри, але ні Гаверц, ні Жезус, ні Сака не змогли реалізувати свої шанси.

Астон Вілла поступово вирівняла хід гри і навіть могла забити у першому таймі.

Після перерви господарі поля виглядали гірше і не змогли створити достатньо моментів біля воріт суперника. Натомість на 84 хвилині після невдалої відбитої подачі кутового Вілла забила гол зусиллями Бейлі (

Крапку в матчі поставив Воткінс, який забив красивий гол після швидкої контратаки на 87 хвилині.

Таким чином, Арсенал опустився на друге місце, а Астон Вілла продовжує боротьбу за місце в топ-4.

Арсенал — Астон Вілла 0:2
Голи: Бейлі, 84, Воткінс, 87

Арсенал: Рая — Вайт (Томіясу, 67), Саліба, Магальяйнс, Зінченко (Нкетіа, 89) — Едегор (Сміт-Роу, 79), Райс, Гаверц — Сака, Жезус (Жоржиньо, 79), Троссар (Мартінеллі, 67).

Астон Вілла: Мартінес — Конса, Дієго Карлос, Торрес, Дінь — Макгінн, Тілеманс, Роджерс, Дзаніоло (Морено, 80) — Діабі (Бейлі, 61), Воткінс.

Попередження: Вайт, Магальяйнс, Гаверц — Роджерс.