Бенфіка блискавично перемогла Морейренсе

Понеділок, 15 квітня 2024, 00:29
281
0
0

У рамках 29 туру чемпіонату Португалії Бенфіка зіграла з Морейренсе. Український голкіпер Анатолій Трубін розпочав цей матч із запасу.

Гра починалась о 22:30 за київським часом.

У першому таймі Тьягу Гувея прокинув м'яч під удар партнеру по команді, яким виявився Оркун Кокджу (Бенфіка) і той чудовим пострілом низом з межі штрафного майданчика влучив у сітку по центру воріт. Рахунок став 1:0.

Вже за трохи Томас Араужу (Бенфіка) опинився у потрібному місці в потрібний час, підібрав м'яч у штрафному майданчику та безжально відправив його під поперечину воріт. Рахунок стає 2:0.

В другому таймі Бенхамін Рольгайсер (Бенфіка) відгукнувся на передачу в штрафному майданчику та забиває, ідеально пробивши низом по центру воріт повз голкіпера. Рахунок стає 3:0.

Бенфіка – Морейренсе (3:0)