Манчестер Юнайтед врятував нічию в матчі з Борнмутом Забарного (+ВІДЕО)

Неділя, 14 квітня 2024, 08:24
295
0
0

Борнмут та Манчестер Юнайтед зіграли в захоплюючу нічию 2:2 на стадіоні Віталіті. Для гостей це вже четверта гра без перемоги в АПЛ (3 нічиї та 1 поразка).

Господарі поля повели в рахунку вже на початку матчу завдяки голу Соланке на 16 хвилині. Після помилки захисника Юнайтед він влучно пробив у кут воріт. Борнмут міг збільшувати перевагу, але не реалізував кілька моментів.

Наприкінці першого тайму Бруну Фернандеш (31') скоротив відставання, забивши після рикошету. Проте ще до перерви Клюйверт знову вивів Борнмут вперед.

На початку другого тайму Юнайтед знову зрівняв рахунок завдяки точному пенальті Бруну Фернандеша на 65 хвилині. Більше голів команди не забили і матч завершився нічиєю.