Борнмут Забарного зіграв у фантастичну нічию з Манчестер Юнайтед

264
0
0

Getty Images/Global Images Ukraine

У суботу, 13 квітня, Борнмут приймав Манчестер Юнайтед у матчі 33-го туру Англійської Прем'єр-ліги.

Поєдинок відбувався у Борнмуті на стадіоні Дін Корт.

Український захисник господарів Ілля Забарний традиційно вийшов на поле у стартовому складі своєї команди.

Команди зіграли у бойову нічию - 2:2.

Несподівано вже на 16-й хвилині Домінік Соланке вивів Борнмут вперед, забивши після передачі Маркоса Сенесі.

На 31 хвилині Манчестер Юнайтед зрівняв рахунок, завдяки голу Фернандеша, який класно зіграв на добиванні, відправивши м'яча під поперечину. Згодом Джастін Клюйверт забив другий гол «вишень» і вивів господарів уперед - 2:1.

У середині другого тайму гості заробили пенальті, який реалізував Бруно, оформивши дубль.

Борнмут на цей момент має у своєму активі 42 бали й посідає 12 сходинку в турнірній таблиці.

МанЮнайтед виграв лише одну з останніх 7 ігор АПЛ. "Червоні дияволи" набрали 50 очок і розділяють 6-7 місця з Ньюкаслом у турнірній таблиці.

Ілля Забарний зіграв весь матч. Оцінка від Sofascore - 6.7.

Забарний у нинішньому сезоні зіграв за англійський Борнмут у 37 поєдинках та забив один гол.

Контракт українського захисника з клубом чинний до 30 червня 2028 року. Transfermarkt оцінює вартість Іллі у 28 мільйонів євро.