Субота, 13 квітня 2024, 10:17
304
0
0

11 квітня Інтер Маямі зустрівся в матчі-відповіді чвертьфіналу Кубка чемпіонів КОНКАКАФ з Монтерреєм і в результаті програв з ганебним рахунком 1:3. На цьому "чаплі" завершують свій похід за трофеєм.

Перший гол було забито на 31-й хвилині через помилку воротар Інтера, який випадково віддав на нападника суперників Васкеса. Перед перервою Маямі намагався зрівняти рахунок, але гол Суарес не зарахували через офсайд.

У другому таймі Монтеррей був нестримним. Вже через десять хвилин після початку тайму вони забили вдруге. Автором голу став Бертраме. На 64-й хвилині його одноклубник Гальярдо поставив остаточну крапку у матчі, зробивши рахунок 3:0. Інтер Маямі відіграв один м'яч зусиллями Гомеса. Догравали матч гості у меншості, адже на 78-й хвилині було вилучено Жоржі Альбу.

Зірковий гравець Ліонель Мессі вийшов у старті, але мав лише один гольовий момент у першому таймі.

Загальний рахунок після двох матчів 2:5.

Після поєдинку окрилені перемогою вболівальники Монттерея жбурнули футболку Ліонеля Мессі на підлогу, обступили її по колу та під радісну музику та співи танцювали та стрибали на ній. Свої знущання з легендарного гравця вони виклали у соціальні мережі.

Ексгравець збірної України: Нас годували, як на забій