Лаціо у гольовому матчі розгромив Салернітану (+ВІДЕО)

Субота, 13 квітня 2024, 08:49
185
0
0

12 квітня в рамках 32 раунду Серії А Лаціо приймав претендента на виліт Салернітану. Матч завершився з рахунком 4:1 на користь господарів.

Лаціо відкрив рахунок на 7 хвилині завдяки чудовим здібностям Філіпе Андерсона. І ще через 7 хвилин Матіас Весіно подвоїв перевагу господарів. Проте такий рахунок зберігався не довго, адже Лум Чауна головою приніс Салернітані перший і єдиний гол у цьому матчі. А за 10 хвилин до завершення основного часу першого тайму Філіпе Андерсон оформив дубль.

Після перерви було багато замін і аж на 87 хвилині четвертий гол для Лаціо від Густава Ісаксена.

По завершенню цього матчу Лаціо повернув собі 7 місце в турнірній таблиці із 49 очками, а Салернітана, в якої всього дві перемоги у цьому сезоні, залишається на 20 позиції із 15 балами.

Лаціо - Салернітана 4:1

Голи: 7', 35' Андерсон Ф., 14' Весіно М., 87' Ісаксен Г. - 16' Чуана Л.

Склади команд:

Лаціо: Мандас Х, Казале Н., Хіла М.(Ісаксен Г.), Патрік, Весіно М. (Ровелла Н.), Андерсон Ф., Альберто Л. (Катальді Д.), Лаццарі М., Марушич А. (Хюсай Е.), Камада Д., Кастелланьос В. (Педро)

Салернітана: Костіль Б., Брадарич Д., Боатенг Ж.(Самбіо Ж.), Дьомбер Н., Дзанолі А.(Ленговський М.), Пірола Л., Маджоре Дж. (Маколас К.), Кандрева А. (Мартегані А.), Кулібалі Л., Іквуемесі Ч. (Вайссман Ш.), Чауна Л.