Рома несподівано перемогла Мілан у першому матчі чвертьфіналу Ліги Європи

259
0
0

Фото Getty Images

У четвер, 11 квітня, Мілан в рамках першого матчу чвертьфіналу Ліги Європи приймав Рому та зазнав несподіваної поразки.

Римляни активно розпочали матч, сходу пішовши в атаку, але це протривало 5 хвилин. Після цього контроль над м'ячем  перейшов до Мілана, який багато атакував позиційно, а гості сподівались на контратаки. І це давало результат саме "вовкам", які діяли гостріше і в решті решт відкрили рахунок на 17 хвилині. Це Манчіні в другому матчі поспіль відзначився голом, прийшовши на кутовий. Цього разу він замкнув подачу Дібали. Надалі гра проходила в тому ж руслі, а під кінець тайму "россонері" затисли свого суперника у його штрафному майданчику, але зрівняти рахунок їм не вдалося.

У другій 45-хвилинці Рома сконцентрувалась на збереженні переможного рахунку, а Мілан активно йшов вперед у намаганні відігратись. Проте "россонері" це не вдалось, хоч вони і створили кілька небезпечних нагод.

Ліга Європи, 1/4 фіналу. 1 матч

Мілан 0-1 Рома

Голи: Манчіні, 17'

Стартові склади:

Мілан: Меньян – Калабрія, Ернандес, Беннасер (Адлі, 59'), Лофтус-Чік, Рейндерс, Тіау, Габбіа, Пулішич (Чуквуезе, 78'), Жиру, Леау (Окафор, 78').

Рома: Свілар – Смоллінг, Челік, Манчіні, Крістанте, Пеллегріні (Ауар, 89'), Паредес (Бове, 89'), Спінаццола, Эль-Шааравi, Дібала (Абрахам, 80'), Лукаку (Льоренте. 90+1').

Зазначимо, що матч-відповідь пройде рівно за тиждень у четвер, 18 квітня, на римському Стадіо Олімпіко. Старт гри о 22:00 за київським часом.

Нападник Фіорентини принизив болбоя (+ ВІДЕО)