Четвер, 11 квітня 2024, 23:50
332
0
0

11 квітня на «Енфілді» Ліверпуль приймав Аталанту. Гра завершилась з рахунком 0:3 на користь Аталанти.

У першому таймі Джанлука Скамакка (Аталанта) здійснив ривок, отримав блискучу передачу та прицільно пробив, перегравши воротаря. М'яч влучив у правий нижній кут. Рахунок 0:1

У другому таймі Шарль де Кетеларе виконав простріл у штрафний майданчик, на який відгукнувся Джанлука Скамакка (Аталанта), пробивши в лівий нижній кут воріт. Він змінив рахунок на 0:2.

Дивовижний гол забиває Маріо Пашалич (Аталанта). Гра завершилась з рахунком  0:3 на користь Аталанти.