Інтер Маямі Кривцова і Мессі ганебно програв Монтеррею та вилетів з Кубка чемпіонів (+ВІДЕО)

Четвер, 11 квітня 2024, 09:50
292
0
0

Цієї ночі Інтер Маямі зустрівся в матчі-відповіді чвертьфіналу Кубка чемпіонів КОНКАКАФ з Монтерреєм і в результаті програв з ганебним рахунком 1:3. На цьому "чаплі" завершують свій похід за трофеєм.

Перший гол було забито на 31-й хвилині через помилку воротар Інтера, який випадково віддав на нападника суперників Васкеса. Перед перервою Маямі намагався зрівняти рахунок, але гол Суарес не зарахували через офсайд.

У другому таймі Монтеррей був нестримним. Вже через десять хвилин після початку тайму вони забили вдруге. Автором голу став Бертраме. На 64-й хвилині його одноклубник Гальярдо поставив остаточну крапку у матчі, зробивши рахунок 3:0. Інтер Маямі відіграв один м'яч зусиллями Гомеса. Догравали матч гості у меншості, адже на 78-й хвилині було вилучено Жоржі Альбу.

Зазначимо, що Українець Сергій Кривцов не був включений у заявку, тож пропустив матч-відповідь. А зірковий Ліонель Мессі вийшов у старті, але мав лише один гольовий момент у першому таймі.

Відео голів та детальний огляд матчу:

Дієго Сіміоне під час матчу Ліги чемпіонів почубився зі спортивним директором Боруссії Дортмунд (+ВІДЕО)

Суддів на матчі 24 туру УПЛ вперше було призначено за допомогою жеребкування (+Фото)

Барселона впевнено здолала ПСЖ в першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів (+ВІДЕО)