Дієго Сіміоне під час матчу Ліги чемпіонів почубився зі спортивним директором Боруссії Дортмунд (+ВІДЕО)

Четвер, 11 квітня 2024, 09:25
411
0
0

Головний тренер "мадридців" Дієго Сімеоне, як завжди не стримав емоцій, в результаті чого це вилилося у конфлікт зі спортивним директором Боруссії Дортмунд Себастьяну Келю, який врешті решт ледь не закінчився бійкою.

Нагадаємо, що перший матч чвертьфіналу Ліги чемпіонів між Атлетіко Мадрид і Боруссією Дортмунд був дуже напруженим і завершився перемогою господарів з рахунком 2:1.

У мережі з'явилося відео зародження конфлікту. На ньому чітко видно, що двоє представників своїх команд ледь не посварилася, перш ніж їх вдалося заспокоїти.

Дієго Сімеоне ніколи не стримує себе і завжди демонструє емоції на повну під час великих матчів своїх підопічних, і це, безсумнівно, сталося і цього разу. Його пристрасть і емоційність не мають меж.

Зазначимо, що матч-відповідь між Атлетіко Мадрид і Боруссією Дортмунд відбудеться 16 квітня, о 22:00 за київським часом.

Барселона впевнено здолала ПСЖ в першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів (+ВІДЕО)