Атлетіко Мадрид обіграв Боруссію Дортмунд в першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів (+ВІДЕО)

Четвер, 11 квітня 2024, 08:50
306
0
0

Перший матч чвертьфіналу Ліги чемпіонів між Атлетіко Мадрид і Боруссією Дортмунд завершилася перемогою господарів поля з рахунком 2:1. Гра на Вандо Метрополітано у Мадриді з перших хвилин захопила своєю напругою. Не дивлячись на перевагу у володінні м'ячем німецькому клубу не вистачило часу і сили волі, щоб відігратися, "матрацники" сьогодні були неперевершені у обороні.

Перший тайм розпочався з активних дій господарів, які в результаті привели до відкриття рахунку. Вже на 5-й хвилині матчу півзахисник господарів Родріго Де Пауль влучив у ворота. А незабаром, на 32-й хвилині його одноклубник Самуел Ліно подвоїв перевагу своєї команди.

Другий тайм розпочався менш насичено. Команди здебільшого перехоплювали один в одного ініціативу. Дортмундському клубу на 81-й хвилині вдалося відіграти один м'яч, завдяки голу Себастьєна Аллера. Зрештою, господарі поля здобули перемогу в першому матчі чвертьфіналу.

Матч-відповіді відбудеться 16 квітня на Зігналь Ідуна Парк.

Атлетіко Мадрид – Боруссія Дортмунд 2:1

Голи: Де Пауль 5', Ліно 32' – Аллер 81'

Атлетіко Мадрид: Облак – Вітсель (Савич 90'), Хіменес, Аспілікуета – Моліна (Ньїгес 90'), Льоренте, Коке, Де Пауль (Корреа 80'), Ліно (Рікельме 90') – Мората (Барріос 64'), Грізманн

Боруссія Дортмунд: Кобель – Ріерсон, Гуммельс, Шлоттербек, Матсен – Забітцер (Ройс 84'), Джан (Озкан 84') – Санчо, Нмеча (Брандт 46'), Адеємі (Байно-Гіттенс 73'), Фуллькруг (Алле 60')

Попередження: Ліно 27', Льоренте 28', Хіменес 75' – Джан 24', Матсен 53'

Відео голів та детальний огляд матчу:

Дієго Сіміоне під час матчу Ліги чемпіонів почубився зі спортивним директором Боруссії Дортмунд (+ВІДЕО)