Поділитись:

Іван Желізко: Смалійчук поставив мені ультиматум тому я не продовжив контракт із Карпатами

Субота, 06 квітня 2024, 16:38
379
0
0
Іван Желізко: Смалійчук поставив мені ультиматум тому я не продовжив контракт із Карпатами

фото ФК Лехія Гданськ

Опорний півзахисник Лехії Іван Желізко розповів, чому влітку 2019 року не став продовжувати контракт з Карпатами та які наслідки це мало.

– У мене закінчувався контракт з Карпатами. Це було, коли ми перейшли в дубль, U-21. Пам'ятаю, я якраз тоді зламав ногу. Було трошки дивно, тому що ніхто до мене не телефонував, ніхто не питав, як у мене справи.

За тиждень, коли я мав знімати гіпс, до мене зателефонував колишній президент команди, чи хто він був, я не пам'ятаю. Він не спитав, як у мене справи, як я почуваюся. Він спитав перш за все, чи я хочу підписати новий контракт, і сказав, що мені треба приїхати на базу, щоб обговорити це.

Мене це здивувало одразу, але, чесно кажучи, на той час у мене не було якихось інших думок, ніж продовжити контракт з клубом. Проте, коли я зняв гіпс, коли я приїхав на базу, мені було озвучено контракт, який мене не задовольняв.

Я тоді все обговорював зі своїм батьком. Його тоді не було в країні. Я нашому президенту сказав… Ну, він не був президентом, я можу помилятися.

– Це Смалійчук?

– Так. Я йому сказав: "Почекайте тиждень-другий. Приїде мій батько, ми сядемо з вами й обговоримо контракт". Він сказав: "Добре, немає проблем ніяких".

Мене покликав наш тренер і сказав, що я не в команді, я не можу тренуватися з ними, не маю права їхати на ігри. Я можу приїжджати на базу, бігати по колу, тренуватися в залі.

– У тебе скільки залишалося ще?

– Біля півтора року. Мені було дуже цікаво, тому що в нас були хороші позиції в U-21, у нас була хороша команда. Я був зацікавлений в тому, щоб продовжувати свої тренування,  ігри, щоб розвиватися як футболіст.

Коли батько приїхав, я сконтактувався зі Смалійчуком. Батько пішов до нього в кабінет. Він сказав, що якщо він не підпише контракт, то… Він поставив мені ультиматум. І все, якось після того ми порадилися, і я не бачив свого майбутнього з такою людиною при посаді.

Я залишався, я приїжджав, йшов у зал. Потім, коли команда йшла на поле, я приходив з нею, трошки собі пробігся та пішов далі.

Ті півтора року, які я просидів, могли стати фатальними. Вони могли просто перекреслити школу, U-19 і т.д. Тоді в мене не було можливостей, не було спілкування, не було знайомств.

Думки, щоб залишити футбол, в мене, звичайно, не було. Я кожен день працював понаднормово. Знайшов собі індивідуального тренера і крок за кроком рухався до того, щоб покращитися та поміняти команду, – сказав Желізко.

Зазначимо, що в поточному сезоні Желізко зіграв 22 матчі за Лехію в яких забив 2 голи та віддав 2 асисти.

Джерело: Трендець

Читайте також:

Тренер Лехії: Для польських клубів українські футболісти – це дуже якісний варіант

Гравець молодіжної збірної України: У Зорі з мене фактично знущалися

Екстренера Зорі звільнили з другого клубу за сезон

379
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

Slots City

5.0
200К + 500FS

slotoking

4.9
125К+ 500 FS

PIN-UP

5.0
200К + 250 FS