Поділитись:

Гравець молодіжної збірної України: У Зорі з мене фактично знущалися

Субота, 06 квітня 2024, 12:24
359
0
0
Гравець молодіжної збірної України: У Зорі з мене фактично знущалися

фото ФК Лехія Гданськ

Вінгер молодіжної збірної України та гданської Лехії Максим Хлань розповів про те, як він йшов із Зорі та назвав головну проблему українського футболу.

– Є відкрита інформація, що в тебе був контракт з Зорею, залишалося пів року. Ти сам вирішив розірвати через те, що вони тобі тиснули фактично…

– Аб'юзивна поведінка.

– … що підписуй контракт, інакше ти будеш бігати по колу, ми тобі не будемо давати розвиватися і т.д. Ти вирішив за пів року до завершення контракту сам піти і потім підписав по факту контракт з Лехією.

– Я розірвав чинний контракт в односторонньому порядку. З мене фактично просто знущалися. Це все відкрито, це кожен з гравців Зорі може підтвердити.

– Але все рівно виглядає якось… Наприклад, якийсь футболіст після тесту Купера може теж сказати: "Це ментальне знущання, я не хочу бігти". Тобто, ти вважаєш, цього достатньо, щоб розірвати контракт?

– Ні, там було багато інших причин, але тест Купера ти біжиш для чогось. Ти знаєш, що ти готуєшся до сезону, до ігор, щоб у тебе була витривалість. А я до чого готувався?

Потім, коли мені сказав… сказали, не буду на особистості переходити, що я в ці пів року, що залишалися, буду тільки бігати по колу, навіть м'яча не буду торкатися. Це була підготовка до чого? Це було аморально з їхнього боку.

– У тебе дуже велика сума була прописана за розрив контракту. Казали, в районі 10 мільйонів. Я правильно розумію, Зоря вимагає від тебе таку суму за односторонній розрив контракту?

– Так.

– Тобто, зараз Зоря хоче, щоб ти компенсував їм гроші, хоче фактично вплинути на твою кар'єру, а ти відбиваєшся тим, що Зоря хотіла фактично знищити твою кар’єру своєю поведінкою?

– А я не відбиваюся цим, вони прямо це мені заявляли. І не одному мені. В Україні це нормальна практика, ми це всі знаємо. Я не приховую цього, не боюся це казати, тому що всі бачать тільки 1-2 футболістів – зірок, талантів, але не знають, скільки поховали тих самих талантів.

Скільки їх пішло, вони зараз десь на заводах працюють і не гірші, ніж ті, що зараз виступають у Європі. Вони залежні просто від деяких людей в українському футболі, від деякої людини.

– Ти говориш про Шаблія, зрозуміло. Якщо ти вже зачепив, то Шаблій не є ж твоїм агентом і не був ніколи?

– Не був ніколи.

– Але він давав коментарі про тебе, я просто не розумію як хто – як представник Зорі чи…? Тобто, не секрет, що він має вплив на трансферну кампанію Зорі, багато футболістів саме його в цій команді. Він давав інтерв’ю про тебе, що ти ж не Роналду, щоб диктувати умови. Який вплив у Шаблія?

– Я зовсім не знаю, чому він дав цей коментар. Але я його не сприйняв негативно чи позитивно. Мені без різниці. Просто є факт, що ця людина може повпливати дуже серйозно на твою кар’єру – як у хорошому сенсі цього слова, так і в поганому, на жаль.

На даний момент, я вважаю, це найбільша проблема нашого українського футболу. І вона, як я помічаю, виходить навіть за рамки України.

Зазначимо, що в поточному сезоні Максим Хлань зіграв 18 матчів за Лехію, в яких забив 5 голів та віддав 4 асисти.

Джерело: Трендець

Читайте також:

Екстренера Зорі звільнили з другого клубу за сезон

Артур Авагімян встановив унікальне досягнення в історії Чорноморця та побив рекорд УПЛ

Прориви аутсайдерів та провали фаворитів: історія фіналів Кубка України

359
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

GGBET

5.0
12 000 грн

Favbet

4.9
10000 грн

Vbet

4.8
2500 грн

Slots City

5.0
200 000₴ + 500FS

GGBET

5.0
12 000 грн + 50 FS

PIN-UP

5.0
200 000 грн + 250 FS