Ліверпуль піднявся на перше місце в таблиці АПЛ та встановив історичний рекорд (+ВІДЕО)

П'ятниця, 05 квітня 2024, 08:49
812
0
0

4 квітня у 31 турі АПЛ Ліверпуль, навіть після автоголу, переміг Шеффілд Юнайтед.

Рахунок було відкрито на 17 хвилині, Дарвін Нуньєс пробив по центру воріт Шеффілд Юнайтед. У першому таймі Ліверпуль повністю домінував, але більше забити не зміг.

Вийшовши після перерви, для Ліверпуля сталась неприємна ситуація. Коннор Бредлі відзначився автоголом: через рикошет м'яч влетів у сітку воріт господарів. Проте на 76 хвилині Алексіс Макаллістер зміг повернути перевагу "червоним", а на 90 хвилині Коді Гакпо з передачі Ендрю Робертсона подвоїв цю перевагу. Тож Ліверпуль забив 4 голи, а рахунок на табло - 3:1.

Цікаво, що у Ліверпуля було 83.1% володіння мʼячем. Це рекорд АПЛ за всю історію.

Ліверпуль - Шеффілд Юнайтед 3:1

Голи: 17' Нуньєс Д., 76' Маккалістер А., 90' Гакпо - 58' (автогол) Бредлі К.