Челсі Мудрика здійснив камбек у матчі з Манчестер Юнайтед (+ВІДЕО)

П'ятниця, 05 квітня 2024, 08:19
1018
0
0

4 квітня на Стемфорд Брідж відбувся матч 31 туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому Челсі на останніх хвилинах зміг вирвати перемогу у Манчестер Юнайтед. Українець Михайло Мудрик розпочав гру із стартовим свистком.

Господарі досить впевнено почали перший тайм, і вже на 4 хвилині Конор Галлагер відкрив рахунок. На 19 хвилині Коул Палмер реалізував пенальті і збільшив перевагу "синіх". На 34 хвилині Алехандро Гарначо скористався помилкою захисника, перехопивши передачу, на швидкості пробіг до воріт суперника і скоротив відставання в рахунку. На 39 хвилині Челсі взагалі втратило перевагу. Відзначився Бруно Фернандеш. Команди пішли у роздягальню за нічийного рахунку 2:2.

У другому таймі Челсі створював більше моментів, ніж суперник, і знову хотів вийти вперед, однак гравці МЮ скористались вільними зонами, які залишались в господарів позаду. На 69 хвилині Алехандро Гарначо оформив дубль. У компенсований час, на 100 хвилині, арбітр призначив пенальті у ворота МЮ, яке впевнено реалізував Коул Палмер. Через три хвилини сталось щось неймовірне. Енцо Фернандес віддав передачу, адресатом якої був Коул Палмер і той завдав результативного удару з меж штрафного майданчика. Андре Онана не зміг врятувати команду через рикошет. Цей гол дозволив "пенсіонерам" у підсумку забрати 3 очки.

Український вінгер Михайло Мудрик провів на полі 71 хвилину та отримав оцінки 6.5 та 6.7 від WhoScored та Sofascore відповідно. На рахунку футболіста 39 дотиків до м’яча, 19 точних передач з 21 (90%), в тому числі 1 ключова, 3 удари по воротах (1 в площину, 1 неточний та 1 заблокований), 1 вдале обведення, 2 порушення правил та 1 зароблений фол, 1 перехоплення та 11 втрат володіння м’ячем.

Коул Палмер став другим наймолодшим гравцем в історії Премʼєр-ліги, який забив два пенальті за один матч (21 рік і 334 дні), після Маріо Балотеллі, який забивав Астон Віллі у віці 20 років і 138 днів.

Челсі - Манчестер Юнайтед 4:3

Голи: 4' Галлагер К., 19' (п), 90+10' (п), 90+11' Палмер К. - 34', 67' Гарначо А., 39' Фернандеш Б.

В Іспанії команда відмовилась догравати матч, після того як арбітр вилучив їхнього воротаря