Віктор Циганков присвятив тріумф збірної ЗСУ: Герої не ми, герої - ви!

Середа, 27 березня 2024, 12:04
532
0
0

Українська футбольна збірна здобула драматичну перемогу над Ісландією (2:1) у фінальному матчі плей-оф відбору до чемпіонату Європи-2024. Після пропущеного голу на початку зустрічі, українці зуміли зрівняти рахунок завдяки голу Віктора Циганкова на 54-й хвилині. Переможний м'яч забив Михайло Мудрик на 87-й хвилині.

Циганков, який пропустив півфінальний матч через травму, емоційно прокоментував перемогу:

«Не заходив після гри в роздягальню, бо проходив допінг-тест. Чув, що всі радіють. Радий за всю країну, за людей. Передусім хочу сказати, хлопці, що воюють - ця перемога для вас. Якби не ви - цього б не було. Ця перемога для нашого народу та наших бійців. Дуже радий, що так все сталося.

Ще раз кажу, ця перемога для нашої країни, нашого народу, наших воїнів, що воюють. Герої не ми, герої - ви, і якби не ви, то ми б не могли навіть сьогодні грати. Хлопці, це все для вас. Слава Україні».

Півзахисник також розповів про свою готовність до матчу:

«Я провів три тренування. Всі знають, що це була за гра, я знав. Тож передусім хотів допомогти своїй країні та команді. Тим паче, що на мене розраховували, вірили. Я сподівався зробити максимум, щоб ми вийшли на Євро».

Українці потрапили до групи Е, де боротимуться із збірними Румунії, Словаччини та Бельгії. Усі матчі відбудуться в червні 2024 року.

Джерело: Суспільне Спорт

Іван Петряк: Оркостан, подивіться, як Україна грає на Євро через VPN, країна п*******в

Георгій Судаков: Я витратив всі емоції на полі після гри